TRChat.Com - Sohbet, Chat Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Biz Kimiz

Anasayfa > Sohbet Chat > Biz Kimiz

Biz Kimiz?

TRChat.Com, Günümüz de teknoloji ne kadar ilerlerse  ilerlesin, zaman ve mekanlar ne kadar değişikliğe uğrarsa uğraşın tek şey insan kavramının hep mükemmeli arayışı olmuştur. TRChat siz değerli misafir ve üye kullanıcılarımıza bilişim ve gelişim en iyi arkadaşlık sitesi olarak mükemmeli ve farklılığı arayan kullanıcıların beklentileri karşılıyabilen birbirinden farklı sektörel konu ve kategori üzerine sizlere her  alan da hizmet verme çözümleriyle hep önde olmayı hedeflemiş ve bunu da başarmıştır. Bizim için siz değerli misafir ve kullanıcılarımıza daime en iyisini hak eden temel varlık nedenimizdir. Memnuniyet, sınırları zorlayan enerjimiz ve sunucu İRCD yönetim kadromuz ile ortaya koyduğumuz titiz çalışmalar işin asıl gercek amacıdır. Amacımıza ulasmamız için varlık nedenimiz olur musunuz?

biz-kimiz

TRChat.Com Web Archive Bilgileri

TRChat Türkiye’nin en iyi Bay ve Bayan Sevgi dostluk ve arkadaşlık sitesi olarak ilk web Archive kayıt edildiği tarih olarak Mart 26,2002 ilk olarak Register (kayıt) edildiği tarih olarak Archive.org sorgulamasında karşımıza çıkan ilk tarihlerdir, ve günümüze ve bundan sonraki bir çok yıllarda sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Biz Kimiz?

Biz kimiz tanıtımında aslında uzun bir hikaye yazma taraftarı değilim, ama siz değerli kullanıcılarımıza sitemiz hakkında ve projelerimiz hakkında genel bir tanıtım değerlendirmesi yapacak olursak detaylı bir kaç bilgiler sunmak istiyorum. Biz iki kafadar sanal alem de ”Kanka ile başlıyan iki güzel dostluk macerası web site sahibi olarak TUNAHAN bir de her zaman yanımda olan desteğini esirgemeyen Kankam Ody, bizler aslında çok iyi anlaşabilen iki ortak insanız. İRCD Sanal alemine gönül vermiş iki manyağız desek daha iyi olur:) Çünkü biz bu işe gerçekten inanarak ve canı gönülden istekli bir şekil de bu işi yaparak keyif alanlardanız. Daha önce bizlere ait olan TRChat.NET sitesi ilk etap olarak ana sunucu ismi olarak kullanmaktaydık, lakin hep bir eksiklik olduğunun farkındaydık, bir çok web siteleri almamıza rağmen asıl jenerik kısa ve keywords bir Domain ismi olmasını hep istek ve arzusu olduğundan almış olduğumuz  yazılı chat sohbet  sitelerimiz Türkiye’nin en iyi kendi alanında keywords aranma hacmine sahip büyük siteler olmasına rağmen biz sürekli ana Domain olarak kullanacağımız bir site ismi istiyorduk. Aldığımız sitelerimizden bir kaç tanesini sizinle paylaşmak istiyoruz.

1- TRChat.Com

2- TRChat.NET

3- Sohbetchat.Com

4- Sohbetchat.NET

5- Sohbetchat.Org

6- Sohbetodalari.Com

7- Sohbetodalari.ORG

8- Chatsohbet.NET

9- Chatsohbet.ORG

10- TRSohbet.ORG

ve yukarıdaki siteler gibi nice yüzlerce siteyi bünyemize katımış bulunmaktayız. Onun için TRChat.Com alan ismini almış ve bu şekil de Sunucu ismi yaparak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Misyonumuz

TRChat.Com Türkiye’nin en ideal seviyeli ve ciddi arkadaşlık sitesi olarak İRCD gönül vermiş kullanıcıların ağız tadıyla maksat ”Kahve bahane sohbet şahane” olsun diyerekten herkesin sohbet edebilme hakkına ve özgürlüğüne sahip olduğunu düşünmekteyiz. TRChat Ailesi olarak tedarikçilerimiz ve Yönetim kadromuz ile birlikte bunun için çalışıyoruz. Herhangi bir kullanıcının emeğine saygısızlık yapılmadan eşit haklarda davranacağını temenni ve garantisini sizlere vermek için  her gün çalışmalar yapmaktayız.

Vizyonumuz

Sanal İnternet ortamında, yenilikçi, akılcı,TC Yasa ve kanunlarına bağlı kalarak, herhangi bir dil, din, ırk, mezhep siyasi ayrımsızlık yapılmadan ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla Türkiye’nin en iyi sanal İRCD sunucusu olmak asıl hedefimizdir. Herkesin gönül rahatlığıyla sohbet,Chat muhabbet yapabilmesi için bizler de varız diyerek neden varız sorusuna cevap veriyoruz. Vizyon bildirgemizde ise; maddi ve manevi hernagi bir çıkar olmadan sadece seviyeli ve ciddi bir ortam da sizlere en iyi hizmeti vermek için lider bir Firma ve Marka olmayı amaçlıyoruz. Sizlerin de destek ve katkılarınızla, fikir istek şikayet ve bildirimlerinizle bizlere destekleriniz sayesin de en iyi İRCD sunucusu olmak için bizler de tüm Yönetim ve takım ekibi olarak çalışmalarımıza devam edecez.

Yasal İçerik Paylaşımları

Sitemiz içerisin de çeşitli konu ve kategoriler de yer alan içerik ve paylşaımlar, resim, haber detayları alıntı yapılan sitelerin kaynak kodları gösterilerek izin almadan herhangi bir siteden alıntı içerik sitemize alınıp (copy paste) yapılarak paylaşım yapılmamaktadır. Sitemizin genel içerikleri sitemizin Editör konumundaki yazar ve içerik paylaşıcı arkadaşlarımızın kendi manuel güncel (elle) yazmış olduğu içerik ve paylaşımlardır. Resimler Google ve diğer arama motorları Bing, Yahoo, Facebook Twitter gibi siteler den alınmaktadır. Yasal hak ve hukuk sahipleri sitemize eklenen içerik ve paylaşımlarda bizlere iletişim adresimizden ulaştıkları taktir de sitemiz Yöneticileri hak edilen konu ve yazılar bilgiler resimleri 3 (üç) iş günü için de kaldırıp işlem yapılmaktadır.

Genel Kurallarımız

1-) Din, Dil, Irk, Mezhep Siyaset yapmak sitemiz içerisin de yasaktır. Bu kurallara uymuyan kişiler uyarılıp, daha sonra uyulmaması durumunda kick+ban yaparak kanallarımızda uzaklaştırma cezası almaktadırlar.

2-) Küfür, Argo, Kötü Söz rencide edici hal ve hareketler de bulunmak yasaktır.

3-) Saldırı (hack, warez)  reklam gibi clone invite bot gibi eylem ve girişimler de bulunmak yasaktır.

4- TC Yasa ve Kanunlarına aykırı şekil de muhabbet etmek yasaktır.

5-) Kişilerin Özel bilgilerini (Ad, Soyad, Telefon, Ev Adresi İş Adresleri, Telefon Numarası ) Facebook Twitter gibi bilgileri vermek ve dağıtmak kesinlikle yasaktır. Ancak muhabbet dostluk kurduğunuz ve güvendiğiniz kişilere özel (privat) özel pencere görüşmede güvendiğiniz insana özel bilgilerinizi vermek sizlere kalmıştır.

6-) Sitemiz içerisin de kayıtlı nick(Rumuz) kullanı kayıtları tamamen kişinin kendi koruması altındadır. Şifre dağıtması yasaktır. Çalınan şifreler için #Help ve Kanal (@) operatörlerimize başvurarak yardım istiyebilirsiniz. TRChat.Com uygunsuz Nick’leri droplama ve saklama gizleme hakkına sahiptir.

Güncel konu ve kategorilerimiz

* Sohbet Chat

* Haber/Medya

* Günlük Burç Fal Yorumları

* Spor/Sıhhat

* Medya/Magazin Tanıtım

* Sevgi, Dostluk, Şiir Güzel Sözler

*mIRC, İRCD, Chanserv/Nickserv

* Sosyal Ağ Siteleri (Facebook, Twitter, İnstagram)

* Mobil/Bilişim WhatsApp, Tango

Yukarıdaki konu ve kategoriler ile ilgili sitemiz içerisin de sizlere vereceğimiz belli başlı konu ve kategorilerimizden bazılarıdır.

İletişim

Web: Home Page Url: http://www.trchat.com

Skype: tunahantrchat

Online İletişim: http://www.trchat.com/sohbet

Cep: –

Bizlere İstek Şikayet ve önerileriniz ve paylaşımlarınız için yukarıdaki adreslerimiz de bizlere iletişim kurabilirsiniz.

TRChat.Com  Tüm hakları gizli ve saklıdır. Since 2002 – 2025

TUNAHAN – Ody – (Sonic)

 

 

 

 

 

 

Ekleyen : - Tarih: 07 Temmuz 2015 - 18:23 - Okunma Sayısı :
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
istanbul-sohbet

İstanbul SohbetTRChat.Com Sizin Siteniz..

Dul Sohbet

Dul SohbetTRChat.Com Sizin Siteniz..

bizimmekan

Bizimmekan SohbetTRChat.Com Sizin Siteniz..

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

Yorum yapma kapalı.

Son Paylaşımlar

En son eklenen yazılar

Günün Sözü: İnsanlar bir kırmızı gül için koşarken, ayaklarının altında ezilen papatyaları görmezler. Anonim