TRChat.Com - Sohbet, Chat Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Geveze TRSohbet

Anasayfa > Sohbet Chat > Geveze TRSohbet

Türkiye’nin en iyi köklü kurulu sitelerin tanıtımlarını yaparken daha önce sizlere sohbet.org ve trchat.com büyük dev iki sunucunun ortak karar alarak birleşmesi hakkında siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmiştik. Yine aynı tarz da yazılı ve bedava kullanıcılarına sadece güzel bir eğlence mekanında hizmet sunan geveze ve trsohbet siteleri hakkında biraz sizlere ön bilgiler sunmak istiyoruz. Bilindiği gibi Türkiye’nin en büyük İRCD sunucuların başında gelen geveze sohbet odaları daha sonra el sohbetçi sitesini satın alarak bünyesine katmıştı. Son zamanda satışı gerçekleşen ve el değiştiren trsohbet ise geveze bünyesinden daha ziyade kendine has özellikleri bulunan bir çok kullanıcısı eskiden olan zurna sunucusu ile ortak bir çalışma kararı almıştır. Şuan görünüm olarak birleşme şu şekildedir geveze ve sohbetci siteleri tek bir sunucu üzerinde hizmet vermektedir. Trsohbet ve zurna sunucuları da ortak bir karar alarak bundan sonraki çalışmalarını geveze sunucusundan daha ayrı bir sunucu olarak trsohbet ve zurna birleşiminden sonra ortak bir karar alınarak bundan sonra beraber çalışacaklarını göstermekte. Zurna sunucusu ve trsohbet mazisi ve geçmişi bakımından yine kullanıcılarına uzun yıllar önce hizmet veren Türkiye’nin en çok ziyaret edilen yazılı bedava sohbet siteleridir.

Türkiye’nin en popüler yazılı sohbet sunucuları sizlere sıralamak gerekirse öncelikle şu başlık altında sizlere daha iyi bir tanıtım yapmış oluruz. Türkiye deki bir çok yazılı sohbet ağı hemen hemen tüm kullanıcılarına aynı tarzda hizmet sunmaktadır. TRChat ve sohbet.org birleşiminde tek site olarak daha önce sohbet.net sitesi kendi ismi gibi chat.org üzerinden ortak bir karar alınarak kullanıcılarına hizmet vermekteydi. Ama chat.org satışından sonra sohbet.net ailesi kendi bünyesinde sohbet.net kullanıcılarına tek site üzerinden hizmet vermeye başladı. Geveze yazılı chat sitesi ise sohbetci sitesini alarak gücüne daha güç katmış bulunmakta olsa bile son dönemde ölü piyasa olarak adlandırılan yazılı irc sohbet sunucularına piyasaya renk ve hareket kattan bir diğer sunucu satışı yapılan zurna.net sunucusu. Bu sunucu bir kaç defa  satışı yapıldığından el değişikliği nedeni ile son zamanda trsohbet catısı altında toplanmaya ve birleşme kararı aldıkdan sonra eski kullanıcıları tekrar kazanma yoluna gitse bile, eskiden olduğu başarıyı yakalamış olarak gözükmemekte. Ama yeni sahipleri piyasada kendi adlarını duyurmak için piyasaya güzel bir giriş yapmış bulunmaktalar. Trsohbet ve zurna birleşiminden sonra güçlerine güc katan bu sunucular artık tek bir ortak çatı altında toplanmaya ve kullancılarına hizmet vermeye devam etmektedirler. Türkiye’nin en iyi büyük eğlence mekanları olarak tabiki sadece trchat, sohbet.org, trsohbet, geveze, sohbetci gibi mekanların dışında Türkiye’nin en ideal sohbet sunucuları arasında yer alan bir diğer sunucular ise; soyle.net ve bizimmekan.com kelebek sunucularıdır. Bu sunucular da çok eski köklü siteler olmakla beraber Türkiye’nin en önemli kaliteli sitelerin başında gelmektedir. Aslında artık sanal ortamlarda ne kadar Facebook ve Twitter İnstagram ve diğer mobil yazılım olarak , Whatsapp, Tango ve diğer Skype gibi siteler ve proğramların çıkmasıyla yazılı sitelere olan ilginin azaldığını düşünen kullanıcılar ama Google üzerinde hala ”chat” ve ”sohbet” gibi aramalar yaptığı sürece bu piyasadaki canlılığın ölmeyeceği aksine daha da güçleneceği görülmektedir. Renkli bir dünya olan yazılı bedava sohbet siteleri olarak bizler de güncel bir şekil de sizlere sunucumuz odalarında kaliteli ve ciddi bir şekil de sizlere hizmet vermeye devam edecez.

Muhabbet odalarımızda her geçen gün artan kullanıcı sayımız olarak sizlere hizmet verdiğimiz sohbet ve chat odalarımızda günün hemen hemen 7/24 saati gerçek canlı insanlarla sizler de daha yakından tanışabilir, sohbet edebilirsiniz. Yeni dostlukların yaşandığı bedava chat odalarımızda sizler de kendinize bir takma isim nick rumuz alarak chat odalarımıza gönül rahatlığıyla katılabilirsiniz.

 

 

Etiketler :
Ekleyen : - Tarih: 29 Ekim 2016 - 06:24 - Okunma Sayısı :
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
biz-kimiz

Biz KimizTRChat.Com Sizin Siteniz..

bizimmekan

Bizimmekan SohbetTRChat.Com Sizin Siteniz..

gabile mobil sohbet girişi

Gabile Mobil SohbetTRChat.Com Sizin Siteniz..

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

Yorum yapma kapalı.

Son Paylaşımlar

En son eklenen yazılar

Günün Sözü: Ümit en son kötülüktür, Çünkü işkenceyi uzatır. Nietzsche